Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Major Kurtköy’de lansman öncesi indirim fırsatı!

Anayapı güvencesiyle İstanbul’un Kurtköy lokasyonunda inşa edilen Major Kurtköy’de lansman öncesi indirim fırsatı sunuluyor.

Toplam 16 bin 400 metrekare alanda inşa edilen Major Kurtköy projesi, Anayapı tarafından Kurtköy’de yükseliyor.

Major Kurtköy’de daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi. Projede 2+1 daireler 96 metrekare, 3+1 daireler 120 metrekare, 4+1 daireler 142 metrekare büyüklüğüne sahip. Kurtköy'de inşa edilen projede lansman öncesi fiyatlar ve yüzde 5 peşinat fırsatı sunuluyor.

Mayıs 2019’da teslim edilecek

Major Kurtköy’de açık ve kapalı yüzme havuzu, oyun alanları, fitness center, kafeterya, sauna ve yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Major Kurtköy adlı projede daireler lansman öncesi fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Proje tamamlandığında ise 2+1 dairelerin 1.800 TL ila 2.000 TL'den kiracı bulması öngörülüyor.

Major Kurtköy projesi Sabiha Gökçen Havalimanı, Ersoy Hastanesi, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, Emsey Hastanesi, Atlantis AVM, Viaport AVM ve 3. Köprü Bağlantısı yakın mesafede bulunuyor. Proje ayrıca metro istasyonunun hemen yanı başında konumlanıyor. Projenin teslim tarihi ise Mayıs 2019 olarak açıklandı.