Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Makyol Santral ’de yüzde 5 peşinat ile kişiye özel ödeme imkanları sunuluyor

Makyol Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Beylikdüzü ilçesinde yaşama kazandırılan Makyol Santral projesinde çok özel imkanlar ile konut satın alma imkânı!

İstanbul Avrupa Yakasının en sakin ve düzenli ilçeleri arasında yer alan Beylikdüzü’nde yaşama kazandırılan Makyol Santral projesi Makyol Gayrimenkul kalitesi ve güvencesiyle inşa ediliyor.

Çok özel imkanlar sunulan Makyol Santral projesinde yüzde 5 peşinat ve 3 bin 500 TL aylık taksit ödemeleriyle esnek ödeme planları geliştiriliyor. Projeden konut satın almak isteyenler sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalıyor. Geri kalan konut bedeli ise ayda 3 bin 500 TL’den başlangıç gösteren taksitlerle tahsil edilebiliyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından Makyol Santral projesinde hayata kazandırılan çok özel kampanya sayesinde cazip fiyatlar ve uygun taksitlerle konut satın alma imkanı sunuluyor.

Anahtar teslimlerinin 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor. Projede toplam 407 adet daire, 9 adet villa ve ticari alanlar yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının rağbet gören ilçelerinden Beylikdüzü’nde hayata kazandırılan Makyol Santral projesi toplam 200 milyon TL yatırım değeriyle yükseliyor.

İstanbul’un değerlenen lokasyonlarından Bahçeşehir ile Esenyurt arasında inşa edilen Makyol Gayrimenkul projesinde başlatılan kampanya sayesinde kişiye özel ödeme imkanları sunularak konut satın alma işlemleri kolaylaştırılıyor.

Makyol Santral projesinde geliştirilen kampanya sayesinde yüzde 5 peşinat ve geri kalan bedel için de 3 bin 500 TL2den başlayan düşük tutarlı taksitlerle ödeme imkanı sunuluyor. Projede alıcının şartlarına göre ödeme imkanları geliştiriliyor.

Makyol Gayrimenkul Makyol Santral projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen toplam 407 adet daire seçeneğine yer veriliyor. Merkezi konumu ve sosyal olanakları ile dikkat çeken projede daire teslimleri ise 2019 tarihinde yapılacak.