Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral Residence görücüye çıktı

Makyol Santral Residence projesinde 319 bin TL’den başlayan fiyatlarla lansman satışları başladı.

Makyol İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Makyol Santral Residence sektör temsilcileri, basın mensupları ve yatırımcılara tanıtıldı. Gerçekleştirilen lansmanın ardından resmi satışların başladığı projede fiyatlar 319 bin TL’den başlıyor.

Dünyanın en büyük 250 taahhüt şirketi arasında yer alan Makyol İnşaat, Makyol Yaşam’dan sonra ikinci projeleri Makyol Santral’i görücüye çıkardı.

16 bin 900 metrekare alan üzerinde yükselen Makyol Santral Residence projesi Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. 23 katlı 5 bloktan oluşan Makyol Santral projesi toplam 464 konut ve 84 adet ticari üniteden oluşuyor.

Metrekaresi 4 bin 875 TL

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Makyol Santral projesinde 1+1 daireler 64-81 metrekare, 2+1 daireler 105-163 metrekare, 3+1 daireler ise 171-182 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Projede metrekare fiyatları ise 4 bin 875 bin TL’den başlıyor.

Ödeme koşulları

Anahtar teslimlerinin 2019’un ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi beklenen projede firma bünyesinde 48 ay, banka kredisi ile 6 0ay 0 faizle taksit avantajları yer alıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim fırsatı tanınıyor.

Geniş peyzaj alanı ve sosyal olanakları ile yeni bir yaşam vaat ediyor

7 bin 500 metrekare alanın peyzaja ayrıldığı projede geniş sosyal olanaklar yer alıyor. Makyol Santral Esenyurt projesinde yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları, lounge, resepsiyon, cafe, cep sineması, restoran ve mağazalar yer alıyor.

Merkezi konumuyla dikkat çekiyor

D-100, TEM Otoyolu bağlantısının yanı sıra, yapımı 2019 yılında Makyol tarafından tamamlanacak olan Mahmutbey-Esenyurt metrosunun Esenkent metro çıkışına yürüme mesafesinde yer alan proje kapsamında yer alan “Connect” bünyesindeki çok farklı fonksiyonu ile daire sahiplerine birçok sosyal imkan sunucak. Makyol Santral projesinde aidatların ise metrekare başına 3 TL olması planlanıyor.

Lansman öncesi yüzde 50 satış gerçekleştirildi

Projenin bulunduğu bölge ve ulaşım olanakları sebebiyle yatırım değeri yüksek olduğuna dikkat çeken Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü, Makyol Santral projesinde lansman öncesi 50 dairenin satışını yaptıklarını söyledi.

500 bin metrekare arsa stoğu

500 bin metrekare üzerinde arsa stoklarının olduğunu belirten Ünlü, “Önemli bir arsa stoğumuz var. Göksuderesi’nde, Haramıdere’de Tayakadın’da arsa stoklarımız bulunuyor. Haramıdere Carrefour arsası da bizim. Bu arsaları da ne yapabiliriz diye değerlendiriyoruz” dedi.