Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral Residence projesinde fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor

Makyol İnşaat'ın en yeni projesi Makyol Santral Residence projesinde satışlara başlandı. Projede daire fiyatları 250 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'da yeni bir projeye daha imza atmaya hazırlanan Makyol İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Makyol Santral Residence'ın satışları başladı. Daire fiyatlarının 250 bin TL'den başladığı proje 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 435 dairenin yer aldığı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Makyol Santral Residence projesinde dairelerin yanı sıra 8 adet villaya da yer veriliyor. Ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

"İstanbul'un yaşam enerjisi en yüksek projesi" sloganıyla hayata geçirilen Makyol Santral Residence projesine 2019 yılında açılacak Mahmutbey-Esenyurt metro hattıyla kolay ulaşım sağlanabilecek. Makyol Santral Residence, bölgenin gözde yaşam noktaları Garanti Koza Arena, Bahçeşehir Gölet, Aqua Dolphin ve Akbatı AVM'ye oldukça yakın konumda yer alıyor.