Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral ve Makyol Yaşam’da yüzde 20 indirim avantajı!

Makyol Gayrimenkul kalitesiyle Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde konumlandırılan Makyol Santral ve Makyol Yaşam’da yüzde 20 indirim!

Türkiye konut sektörünün yenilikçi isimlerinden Makyol Gayrimenkul kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en sakin ve düzenli ilçelerinden Beylikdüzü’nde konumlandırılan Makyol Yaşam ve Esenyurt ilçesinin yükselen değeri Bahçeşehir bölgesinde konumlandırılan Makyol Santral projesinde peşin ödemelerde konutta yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün üş büyük çatı kuruluşu İNDER, GYODER ve KONUTDER iş birliğinde hayata geçirilen ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına Makyol Yaşam ve Makyol Santral projeleri ile dahil olduğunu açıklayan Makyol Gayrimenkul’ün prestijli projelerinde çok özel avantajlar tüketiciyi bekliyor!

15 Haziran 2018 tarihine dek sürecek kampanya kapsamında Makyol Santral ve Makyol Yaşam projelerinde yüzde 20 indirim uygulanacak.
Banka kredili ve peşin ödemelerde geçerli kampanya 15 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında geçerli. Kampanya kapsamındaki projelerden yüzde 5 peşinat yüzde 80’lik konut bedeli için 500 bin TL’ye kadar 120 ay vadeyle yüzde 0,98 oranında kredi kullanılabiliyor.
Düşük faiz, uzun vade aralığı ve düşük peşinat ile konut satın alınabilen projelerin kalan yüzde 15’lik bakiyesi ise şirket bünyesinden sağlanan finansman ile taksitlendirilebiliyor.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası kapsamında Makyol Yaşam ve Makyol Santral projelerinde yüzde 5 peşinat ödedikten sonra aylık 0,98 faiz oranıyla 120 ay 500 bin TL’ye kadar konut kredisi kullanılarak daire satın alınabilecek. Geri kalan yüzde 15’lik konut bedelleri ise şirket bünyesinde taksitlendirilecek. Bu bedel ise 1 yıl sonra tahsil edilebilecek.