Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral’de ayda 3 bin 250 TL ödeyerek konut sahibi olun!

İstanbul Avrupa Yakasının yükselen ilçesi Esenyurt’un Bahçeşehir lokasyonunda sektöre kazandırılan Makyol Santral projesinden kira öder gibi daire satın alabilmek mümkün!

Sektörün güven vaat eden isimlerinden Makyol İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinin başında yer alan Esenyurt’un Bahçeşehir noktasında konut sektörüne kazandırılan Makyol Santral projesinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran çok özel avantajlar sunuluyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış büyüklükleri 55 metrekareden başlayıp 300 metrekareye kadar yükselen daire seçenekleri sunulan projede kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Tüketicinin beğenisine sunulan 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerinden birisine talip olan alıcılar sağlanan kolaylıkla ayda sadece 3 bin 250 TL’lik eşit taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma ayrıcalığına sahip olacaklar.

Kira öder gibi ev sahibi olma ayrıcalığını yakalamak için sadece yüzde 5 oranında peşinat ödemek yeterli. Yüzde 5 peşinat ödeyen tüketiciler geri kalan konut bedelini eşit taksitlerle kira öder gibi tahsil edebiliyor. Daire satın almayı kolaylaştıran kampanya sayesinde sizler de yeni yaşam alanınızı belirleme fırsatına sahip olacaksınız.

16 bin 906 metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan Makyol Santral projesinde toplam 407 adet daire bulunuyor. 5 blok şeklinde yükselen Makyol İnşaat Makyol Santral projesinde fiyatları 290 bin TL’den başlangıç gösteren konutların Mart 2019 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor.