Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral’de Ramazan kampanyası: Ayda 3 bin 300 TL taksitle konut sahibi olun!

Gayrimenkulün lider isimlerinden Makyol Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir’de konumlandırılan Makyol Santral projesinde Ramazan ayına özel kampanya!

Makyol Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı değerlenen ve yenilenen lokasyonlarından Bahçeşehir’in kalbinde konumlandırılan Makyol Santral Bahçeşehir projesinde Ramazan ayına özel kampanya geliştirildi.

Şirket tarafından geliştirilen Ramazan ayına özel kampanya kapsamında Makyol Santral projesinde ayda 3 bin 300 TL taksit ile kira öder gibi daire satın alma imkanı sunuluyor.

Makyol Gayrimenkul ayrıcalığıyla İstanbul Avrupa Yakasının gözde lokasyonlarından Bahçeşehir’de sektöre kazandırılan Makyol Santral projesinde toplam 407 adet lüks özelliklerle donatılmış daireye yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 55 metrekareden başlangıç gösterip 300 metrekareye kadar yükselebiliyor. Projede konut alıcısına 1+1, 2+1 ve 3+! Tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor.

İstanbul’un yükselen ilçesi Esenyurt’un Bahçeşehir lokasyonunun tam merkezinde yükselen Makyol Santral’de konut teslimlerinin ise 2019 yılının ilk çeyreği içerisinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Hem konut, hem villa hem de ticari alan seçenekleri yer alan projeden Ramazan ayı boyunca alıcı şartlarına uygun ödeme alternatifleri ve kira öder gibi konut satın alma imkanı sunulacak.

Ulaşım ana yollarının tam merkezindeki konumu ile dikkat çeken Makyol Santral Akbatı AVM’nin hemen yanı başında yükseliyor. Makyol Santral Bahçeşehir’de 30 bin TL peşinat ve sadece 3 bin 300 TL’den başlayan taksit ödemeleri ile konut satın alınabiliyor.

Makyol Santral projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Fitness salonu
• Sauna
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Cafe
• Çocuk oyun alanları