Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral’de yer almak isteyenlere 23 bin TL’den başlayan peşinat fırsatı

İstanbul Bahçeşehir’de yükselen Makyol Santral’de 23 bin TL’den başlayan peşinatlarla konut sahibi olunabiliyor. Teslimler ise 2019’da yapılacak.

Makyol Santral projesi, Makyol İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçiriliyor. Teslimlerin 2019’un 2’nci çeyreğinde yapılacağı Makyol Santral’da 23 bin TL’den başlayan peşinatlarla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

407 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

16 bin 906 metrekare üzerinde yükselen Makyol Santral; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 407 adet konut, 9 adet villa ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Makyol Santral’daki dairelerin büyüklükleri 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

MAKYOL SANTRAL FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Makyol Santral'de peşin ödemelerde metrekare fiyatları 4 bin 250 TL’den başlangıç gösteriyor. Bunun yanı sıra projede peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 indirim uygulanıyor. Vadeli ödeme planlarında ise peşinatlar 23 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Makyol Santral’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslimlerinin 2019’un 2’nci çeyreğinde yapılması planlanıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Makyol Santral projesi, 5 bloktan meydana geliyor. Yaklaşık 7 bin 500 metrekare açık peyzaj alanı bulunan Makyol Santral’da yer alacak olan konut sakinlerine açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, barbekü ve fitness-SPA alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

METRO İSTASYONUNA YÜRÜME MESAFESİNDE

Makyol Santral; E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre yakınlıkta konumlanıyor. Ayrıca Makyol Santral’den yeni tamamlanacak olan Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı’na da yürüyerek ulaşılabiliyor.