Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Yaşam Beylikdüzü’nden ev sahibi yapan kampanya

İstanbul Avrupa yaaksının en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde yepyeni bir kampanya başladı.

İstanbul’un hem yerli hem de yabancı yatırımcı tarafından en çok rağbet gören lokasyonları arasında yer alan ilçesi Beylikdüzü doğayla iç içe ve sakin yaşamı, şehrin merkezine kolay ulaşımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Beylikdüzü’nde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde eski evine getirene yeni evine hemen taşınma imkanı veriliyor.

İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerli olan kampanya kapsamında tüketicilerin değiştirmek istedikleri mevcut evlerin değeri, Makyol’un yönlendireceği ekspertizlerin çalışmasıyla tespit edilerek istenilen yeni evin peşinatına sayılıyor.

Makyol’un finansman gücü sayesinde peşinata sayılacak olan ekspertiz değeri ile yeni evin satış değeri arasında oluşabilecek fiyat farkları için ise 36 ay 0 faize kadar uygun şartlarda ödeme kolaylığı imkanı tanınıyor.

Projede teslimler hemen yapılabiliyor. Makyol Yaşam beylikdüzü projesinde her bütçe ve zevke uygun 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.