Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manar Yuvacık'ta fiyatlar 235 bin TL'den başlıyor

Maykon Kain İnşaat'ın Kocaeli Başiskele'de konumlandırdığı Manar Yuvacık projesinde fiyatlar 235 bin TL ile 941 bin TL arasında değişiyor.

Manar Yuvacık projesi Başiskele'nin Yuvacık Mahallesi'nde 21 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 161 birimden meydana gelen projede 151 daire ve 10 müstakil villaya yer veriliyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede konutlar 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlandı. Konutların alanları ise 113 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 235 bin TL ile 941 bin TL arasında değişiyor. İnşaatına geçtiğimiz yılın Nisan ayında başlanan Manar Yuvacık projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi yer alıyor. Her biri 290 metrekarelik bahçeye sahip olan müstakil villaların içerisinde ise özel havuz, Türk hamamı ve şömine yer alıyor.

Örnek dairesi ziyarete açık olan Manar Yuvacık projesi İzmit Şehir Merkezi'ne 8 kilometre, Kartepe Kayak Merkezi'ne 20 kilometre, Sapanca Gölü'ne 25 kilometre, Yalova Termal'e 50 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 75 kilometre mesafede yer alıyor.