Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara 7/24 bir yılda yüzde 70 prim yaptı

Özbostan İnşaat tarafından hayata geçirilen Manzara 7/24 projesinin bulunduğu lokasyona Su Sporlar Adası inşa edilecek.

Özbostan İnşaat tarafından hayata geçirilen ve daireden deniz manzarası görünen lüks butik projesi Manzara 7/24’ün yapım aşamaları sürüyor. Bunun yanı sıra TOKİ tarafından daha önceden koruluk alan olduğu açıklanan lokasyona bir Su Sporları Adası eklenecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Pendik Sahili’nde Marina ile Tersane arasında inşa edeceği ve birbiriyle bağlantılı 3 adadan oluşacak Su Sporları Adası, Manzara 7/24’ün hemen karşısında konumlanıyor.

“Bir yıl içinde yüzde 70 prim yaptı"

“Projemizin kapanmaz deniz ve adalar manzarasına, koruluk alandan sonra şimdi de su sporları adası ekleniyor” diyen Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran, “Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşı komşusu olan, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2,5 kilometre, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede yer alan projemiz, zaten önemli bir lokasyon avantajına sahipti. Şimdi yapımı planlanan koruluk alan ve yapay ada projeleriyle birlikte çok daha değerli hale geldi” dedi. Başaran, lansman rakamları ile karşılaştırıldığında Manzara 7/24’teki dairelerin bir yıl gibi kısa bir sürede ortalama yüzde 70 prim yaptığını söyledi.

Projedeki dublekslerde oda sayısı, daire sahiplerinin tercihine bırakılıyor

Manzara 7/24’te farklı metrekarelerde 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksleri yer alıyor. Projedeki çatı dublekslerde ise daire sahiplerine, oda sayılarını istedikleri gibi artırabilme ya da azaltabilme tercihi sunuluyor. Çatı dublekslerin üst katlarındaki mimaride kiriş kullanılmadığı için, odalar istenildiği gibi küçültülüp büyültülebiliyor.