Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara 7/24 Pendik teslimleri 2018 yılında yapılacak

Özbostan İnşaat güvencesiyle İstanbul’un Pendik lokasyonunda inşa edilen Manzara 7/24 projesinde daire teslimleri 2018 yılında yapılacak.

Özbostan İnşaat imzasıyla İstanbul’un Pendik bölgesinde yükselen Manzara 7/24 projesinde farklı metrekarelerde 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksleri yer alıyor.

İstanbul’da doğaya karşı özlemin farkında olduklarını vurgulayan firma yöneticisi Şakir Başaran, “Bundan ötürü biz de, tüm daireleri deniz gören projemizin yüzde 70’ini yeşil alana ayırdık. Ayrıca, önümüzde bulunan fabrika arazisi geçtiğimiz günlerde kamulaştırıldı ve burasının, TOKİ tarafından ağaçlandırılarak, Emirgan Korusu büyüklüğünde bir yeşil alana dönüştürüleceği açıklandı. Dolayısıyla, Manzara 7/24 sakinleri, Anadolu Yakası’nın orta yerinde, her sabah maviye ve yeşile uyanma ayrıcalığını yaşayacak” dedi.

Manzara 7/24 Pendik fiyat listesi

Üç ayrı blokta toplam 120 konuttan oluşan Manzara 7/24 projesinde, her biri deniz gören dairelerin satışları devam ediyor. Özbostan İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen ve teslimleri 2018 sonunda gerçekleşecek olan Manzara 7/24’te fiyatlar 550 bin ile 1 milyon 400 bin lira arasında değişiyor.

Projede, her daireye ait kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryası gibi sosyal donatılar ise standart olarak sunuluyor.

Manzara 7/24, mavi tutkunlarına Marmara Denizi, Adalar ve yemyeşil koru manzaralı bir yaşam vadediyor. Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşı komşusu olan Manzara 7/24, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın da sadece 2,5 kilometre yakınında konumlanıyor. Yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede bulunan projenin etrafında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastaneler de bulunuyor.