Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara 7/24'te hukuk mensuplarına özel kampanya

İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te sektöre kazandırılan Manzara 7/24 projesinde hakim, savcı ve avukatlara kasım ayı boyunca özel imkanlar sağlanacak.

Manzara 7/24 projesinden konut sahibi olmak isteyen hakim, savcı ve avukatlara özel olarak kasım ayı boyunca çok özel ayrıcalıklı ödeme imkanları sağlanacak. Özbostan İnşaat tarafından geçtiğimiz ay sağlık sektöründe hizmet veren personellere özel düzenlenen kampanyanın bir benzeri bu sefer de hukuk sektörü çalışanlarına özel olarak uygulandı.

Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran “Manzara 7/24’ten ev sahibi olanlara verdiğimiz bir söz var. Onların, birlikte yaşamaktan memnuniyet duyacakları profillere daire satışı gerçekleştirmeye odaklandık. Bu amaçla, daha önce projemizden ev sahibi olan hakim ve avukatlara yeni komşular kazandırmak için Kasım ayı boyunca hukuk mensuplarına özel bir kampanya gerçekleştiriyoruz” dedi.

Hukuk mensuplarına özel indirim uygulanacak

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na yalnızca 15 dakika mesafede konumlanan Manzara 7/24 projesi, kasım ayı boyunca hakim, savcı ve avukatlara pozitif ayrımcılık yapıyor. “Yüksek standartlı yapılarda, kaliteli yaşamlar” inşa etmeyi amaçlayan Özbostan İnşaat’ın satış ofisini ziyaret eden hukuk mensupları, kampanya kapsamında bütçelerine uygun ödeme planları oluşturabildikleri gibi kendilerine özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje: Manzara 7/24

Tüm daireleri denize açılan Manzara 7/24, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2,5 kilometre mesafede yer alıyor. Yakınında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastanelerin de bulunduğu proje, üç ayrı blokta toplam 120 daireden oluşuyor.

Manzarası ve sosyal olanakları ile benzerlerinden ayrılıyor

Sahip olduğu kapanmaz Adalar manzarasının yanı sıra yakın gelecekte yapımı planlanan eşsiz bir koruluk alana ve üç yapay adadan meydana gelen su sporları merkezine de komşu olacak Manzara 7/24’te, her daireye ait kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryası gibi donatılar ise standart olarak sunuluyor.