Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara 7/24’te öğretmenler gününe özel kampanya

Pendik’te tüm daireleri deniz görecek şeklinde tasarlanan Manzara 7/24’te 24 Kasım’a özel 24 bin TL indirim fırsatı sunuluyor.

Özbostan İnşaat öğretmenleri de unutmadı. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününe özel Manzara 7/24 projesinde yer alan son daireleri 24 bin TL indirim fırsatı ile sunuyor. 30 Kasım tarihine kadar öğretmenler için geçerli olacak kampanyada bütçeye göre alternatif ödeme planları ve avantajlı vade seçenekleri düzenlenecek.

7/24 Adalar, deniz ve koru manzarası

Özbostan İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Manzara 7/24, kara yolu, metro, hava limanı ve deniz ulaşımın hemen yanı başındaki özel konumu dışında sahip olduğu adalar, deniz ve koru manzarası ile ayrıcalıklı bir hayat sürmeyi vaat ediyor.

Öğretmenlere özel 24 bin TL indirim fırsatı

Dairelerinin büyük bölümü satılan projede, Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanya gerçekleştiriliyor. 24-30 Kasım tarihlerinde Manzara 7/24 satış ofisine gelen eğitim çalışanları, beğendikleri konuta, bu özel günün anısına 24 bin lira indirimle sahip olabiliyor.

Merkezi konumuyla dikkat çekiyor

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında yer alan Manzara 7/24, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 kara yoluna 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2,5 kilometre mesafede konumlanıyor. Üç ayrı blokta toplam 120 konuttan oluşan projede, 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksler yer alıyor.

Geniş yeşil alanlar ve ayrıcalıklı sosyal donatılar

Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan, içerisinde yüzme havuzu ile birlikte spor salonu, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi sosyal donatıların standart olarak sunulduğu Manzara 7/24’te yaşam, gelecek yıl sonunda başlıyor.