Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara 7/24’ten Ramazan Bayramı kampanyası

Özbostan İnşaat güvencesiyle İstanbul’un Pendik lokasyonunda inşa edilen Manzara 7/24’te Ramazan Bayramı’na özel kampanya başlatıldı.

Tüm daireleri denize açılan Manzara 7/24’te, Ramazan Bayramı’na özel şeker tadında fırsat günleri başlıyor. Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile, Pendik’te yükselen projeden ev sahibi olmak isteyenlere, peşin alımlarda farklı daire tiplerine göre 55 bin ile 140 bin lira arasında değişen indirimler uygulanıyor.

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşı komşusu olan Manzara 7/24, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın sadece 2,5 kilometre yakınında konumlanıyor. Yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede bulunan projenin etrafında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastaneler de bulunuyor.

Manzara 7/24 Pendik teslim tarihi

Üç ayrı blokta toplam 120 konuttan oluşan Manzara 7/24’te 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksleri yer alıyor. Özbostan İnşaat tarafından hayata geçirilen projede, deniz ve koru manzaralı yaşam 2018 sonunda başlayacak.

Yeni evli çiftlerden kalabalık ailelere kadar farklı yaşamlara uygun seçeneklerin bir arada yer aldığı Manzara 7/24 projesinde Ramazan Bayramı’na özel şeker tadında fırsat günleri başladı. Tamamlandığında sakinlerine Marmara Denizi, Adalar ve yemyeşil koru manzaralı bir yaşam sunacak olan projeden ev sahibi olmak isteyenler, 55 bin ile 140 bin lira arasında değişen indirim avantajlarından 30 Haziran’a kadar yararlanabilecek.