Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara Adalar'da 640 bin TL'den başlayan konutlarda uygun ödeme imkanları

İş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde lokasyonu Kartal’da hayata geçirilen Manzara Adalar’da fiyatlar 640 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının prestijli projelerinin yükseldiği en çok yatırım alan ilçelerinden Kartal’da hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıya çok özel ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Projenin ilk etabındaki konut teslimlerinin 2018 yılının Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan projede 129 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerde fiyatlar 640 bin TL'den başlıyor. Projeden yatırım yapmayı düşünenler aylık 0.45 vadelendirme ile 120 ay banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilecek.

Mimarlık ofisi Perkins Eastman tarafından Kartal Kordonboyu’nda uzanan Manzara Adalar’da 3’ü konut, 2’si ofis ve bir de yatay çarşı bloğundan meydana gelen 975 bağımsız birim inşa ediliyor.

Proje merkezi konumu, uygun ödeme olanakları ve sağladığı sosyal imkanlar ile yatırımcının ve konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.