Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Manzara Adalar’daki yüzde 15 indirimi kaçırmayın!

İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da faaliyete geçirilen Manzara Adalar Projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Toplam 5 bloktan meydana gelen Manzara Adalar Projesi, 975 adet konuttan oluşuyor. İstanbul ulaşımının kalbi niteliğinde olan Kartal’daki bu projenin 3’ü konut 2’si ofis ünitesi biçiminde tasarlandı. Proje kapsamındaki daireler 1+1'den başlayarak 5+1'e kadar artış gösteriyor.

E-5 ve sahil şeridine yakınlığı ile farklılık yaratan Manzara Adalar projesi, hem sosyal alanlar hem de konumuyla dikkat çekiyor. Yürüyüş parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7 bin metrekarelik açık ve kapalı sosyal alan bulunuyor. Ayrıca her daire için özel 3 metrekarelik depo yer alıyor.

Manzara Adalar'da en yüksek daire fiyatı ise 3 milyon 753 bin liraya kadar yükseliyor. Peşin alımda ise yüzde 15'e varan indirimli ödeme avantajları sunuluyor. Teslimleri A Kule için Mart 2018, B ve C Kuleler için Haziran 2018'de başlayacak olan projede 1+1 daire fiyatları 464 bin 750 liradan başlangıç gösteriyor.

İş GYO, Manzara Adalar Projesine özel KDV kampanyası düzenledi. Kampanya doğrultusunda evinizi şimdi alın, 30 Eylül tarihine kadar KDV ödemenizi yüzde 18’den değil yüzde 8’den yaparak indirim fırsatından yararlanın. Kampanya 5+1, 4+1 dubleks - tripleks ve bazı 3+1 daireler için geçerli olacak. Kampanyanın teslim tarihi 2018 olarak planlanıyor.