Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mar Yapı projelerinde yılbaşına özel fırsatlar sunuluyor

Basın Ekspres ve Bayramoğlu'nda konumlandırdığı projelerle yüksek oranda prim vadeden Mar Yapı, yeni yıla yeni evlerinde girmek isteyenlere birçok fırsat sunuyor.

Her yeni projesiyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Mar Yapı, konut yatırımcılarını yeni yılda yeni bir yaşama davet ediyor. İstanbul'un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres ve Bayramoğlu'nda konut sahibi olmak isteyenlere yeni yıla özel fırsatlar sunan Mar Yapı, G Marin Managed by Divan, Divan Residence at G Tower ve G Yoo Inspired by Philippe Starck projelerinde satışlara tüm hızıyla devam ediyor.

G Marin Managed by Divan'da ilk yıl aidat ödenmiyor

Bayramoğlu'nda yükselen G Marin Managed by Divan, az katlı binalarda konumlandırılmış 556 konuttan meydana geliyor. Büyüklükleri 64-93 metrekare arasında değişen 1+1, 116-210 metrekare arasında değişen 2+1, 179-218 metrekare arasında değişen 3+1 dairelerin yanı sıra 41 metrekarelik stüdyo daireler ve geniş dublekslerin yer aldığı proje, oturuma hazır olmasıyla da avantajlı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Daire fiyatlarının 127 bin TL’den başladığı projede konut sahiplerinin ilk yıl aidatlarını da Mar Yapı ödüyor.

Divan Residence at G Tower'da lansmana özel yüzde 12 indirim

Basın Ekspres’te hayata geçirilen Divan Residence at G Tower'ta toplam 432 daireye yer veriliyor. İnşaatına 2016 yaz döneminde başlanan projenin 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Daire fiyatlarının 370 bin TL'den başladığı projede 1+1 daireler 66-84 metrekare arasında, 1+1,5 daireler 85 metrekare, 2+1 daireler ise 116 metrekare olarak tasarlandı. İstanbul’un ana arterleri olan TEM ve E5 otoyolları, Atatürk Havalimanı ve toplu ulaşım arterlerine yakınlığıyla yüksek prim vadeden projede yatırımcılara lansman dönemine özel yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor.

G Yoo Inspired by Philippe Starck'ta teslimlere 2017 Eylül ayında başlanacak

Miami, Londra, Berlin, St.Petersburg, New York, Moskova, Paris, Buenos Aires, Hong Kong, Münih ve Toronto gibi dünyanın en önemli metropollerinde imzası bulunan Yoo markasını G projesiyle bir araya getiren Mar Yapı, Basın Ekspres yolundaki G Yoo Inspired by Starck projesinde teslimlere Eylül 2017'de başlıyor. Toplam 17 bin 226 metrekare üzerinde yükselen G Yoo Inspired by Starck tamamlandığında 95 bin metrekare alana sahip olacak. Basın Ekspres yolu üzerinde çok merkezi bir konumda bulunan G Yoo projesi 47 metrekareden 113 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde stüdyo, 1+1 ve 2+1 tiplerinde konutları barındırıyor. Proje 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor.