Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Marin City'de ilk 50 dairede lansmana özel fiyatlar

Sosyal olanaklarıyla dikkat çeken proje Trabzon Yomra projesi Marin City’de ilk 50 daire için çok özel avantajlar sunuluyor.

Çok kapsamlı sosyal olanakları ile hem yatırımcı hem de oturumcuyu cezbeden Marin City’de ilk 50 daire ilk satışlara özel fiyatlarla alıcıya sunuldu. Enfes deniz manzarasıyla dikkat çeken proje “yap-sat”modeli ile sektöre kazandırılıyor.

3+1,4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış konutlardan oluşan Trabzon Marin City 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. İlk 50 dairenin satışı için çok özel fiyatlar sunulan projeden konut satın almayı düşünenlere Vakıf Katılım tarafından 61 aya varan yüzde 0,61 faizle taksit olanağı tanınıyor.

Projede, kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme havuzu, buhar odaları, sauna, fitness salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, etkinlik salonu, peyzaj alanları,model tekne yüzdürme havuzları tematik marina, su üstünde yüzebilen sohbet locaları, kapalı otopark hizmeti, güvenlik hizmetleri, piknik yapmak için tasarlanmış özel alanlar, açık terası buluna bir de kafe yer alıyor.