Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marin City'de ilk 50 dairede lansmana özel fiyatlar

Sosyal olanaklarıyla dikkat çeken proje Trabzon Yomra projesi Marin City’de ilk 50 daire için çok özel avantajlar sunuluyor.

Çok kapsamlı sosyal olanakları ile hem yatırımcı hem de oturumcuyu cezbeden Marin City’de ilk 50 daire ilk satışlara özel fiyatlarla alıcıya sunuldu. Enfes deniz manzarasıyla dikkat çeken proje “yap-sat”modeli ile sektöre kazandırılıyor.

3+1,4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış konutlardan oluşan Trabzon Marin City 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. İlk 50 dairenin satışı için çok özel fiyatlar sunulan projeden konut satın almayı düşünenlere Vakıf Katılım tarafından 61 aya varan yüzde 0,61 faizle taksit olanağı tanınıyor.

Projede, kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme havuzu, buhar odaları, sauna, fitness salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, etkinlik salonu, peyzaj alanları,model tekne yüzdürme havuzları tematik marina, su üstünde yüzebilen sohbet locaları, kapalı otopark hizmeti, güvenlik hizmetleri, piknik yapmak için tasarlanmış özel alanlar, açık terası buluna bir de kafe yer alıyor.