Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marina Ankara ve Altınoran'da banka kredisiz 84 ay vade fırsatı

Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da inşa ettiği Marina Ankara ve Altınoran'da 31 Aralık'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında banka kredisiz 84 ay vade fırsatı sunuluyor

Sinpaş Yapı'nın Ankara’nın yatırım potansiyeli en yüksek bölgelerinden Oran'da konumlandırdığı iki projesi Marina Ankara ve Altınoran'da yeni bir kampanya başladı. "Liderlere yaraşır" sloganıyla lanse edilen kampanya kapsamında, banka kredisiz 84 ay vadeyle daire sahibi olunabiliyor. 31 Aralık'a kadar geçerli olacak kampanyayla yatırımcılara, Marina Ankara’dan yüzde 5 peşinatla Altınoran’dan ise yüzde 15 peşinatla ve aylık bin 78TL’den başlayan taksitle ev sahibi olma avantajı sunuluyor.

Altınoran’da teslimler tamamlandı

Yaşamın başladığı Altınoran’da Marina Ankara projesinin teslimlerinden sonra sakinlerin de yararlanabileceği çok farklı sosyal donatı alanları yer alıyor. Proje sakinleri Snowland'ta yılın 365 günü kayak yapmaya imkanı buluyor. Proje sakinlerinin dışında Ankaralıların da ilgi gösterdiği Snowland, evden alana teleferikle inme imkânı sunuyor.

Türkiye’de bir ilk olan başka bir Altınoran özelliği de Skywalk... Projede yer alan v eAltınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Projede yer alan ExtremeLand ise Türkiye’nin en büyük salıncağını ve Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarını bünyesinde bulunduruyor.

Eymir Gölü'ne en yakın proje

Ankaralıalrın en çok tercih ettiği konut projelerinden olan Marina Ankara'da ise projeye adını veren ve yelkenliyle gezilebilen büyük bir marina bulunuyor. Marina’nın yanındaki (altın) kumsal, şelaleler, su kaydırakları, suyun üzerinden uzanan ahşap köprüler, tropik ada, şelalelerin ve kanyonun yer aldığı proje, sakinlerine bir tatil kentinde yaşıyor duygusu veriyor.

120 bin metrekarelik alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile de sporla içe içe bir hayat sunan Marina Ankara’nın bir başka özelliği ise 13 kilometregöl çevresindeki ağaçlık alanıyla, Ankara’ya oksijen sağlayan Eymir Gölü’ne en yakın konut projesi olması.