Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marina Ankara’da banka ve kefilsiz 60 ay vade fırsatı

Marina Ankara’da banka ve kefilsiz 60 ay vade fırsatı sunuluyor. 1+1’den 4.5+1’e kadar birçok konut seçeneğinin yer aldığı projenin Towers etabında yaşam başladı.

Sinpaş Yapı tarafından Ankara Çankaya’da hayata geçirilen Marina Ankara’da banka kredisiz ve kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuluyor. 1+1, 1.5+1, 2+1, 3+1, 3.5+1 ve 4.5+1 seçeneklerinin yer aldığı Marina Ankara’da Towers etabında teslimler hemen yapılıyor.

TOWERS KULELERİ ETABINDA YAŞAM BAŞLADI

125 bin metrekare üzerinde yükselen Marina Ankara; 1+1, 1.5+1, 2+1, 3+1, 3.5+1 ve 4.5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 2 bin 590 konuttan meydana geliyor. Marina Ankara’da yer alan konutların büyüklükleri 69 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiyor.

Marina Ankara’da yer alan 3+1 konutlar için 3 bin TL’den başlayan taksitlerle ve banka kredisiz, kefilsiz 60 ay taksit imkanı sunuluyor.

Marina Ankara’nın Eymir Gölü’ne bakan Towers kuleleri etabında yaşam başladı. Marina Ankara’da Marina’da hemen teslim konut alternatiflerinin yanı sıra ileri dönemde teslim edilecek 3+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri de yer alıyor.

ANKARA’YI MARİNA YAŞAMI İLE TANIŞTIRIYOR

Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıracak olan Marina Ankara projesi, ismini aldığı marinasında iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilme, kanolarla kürek çekebilme, kıyı teraslarında oturup dinlenebilme imkanı sunuyor.

Marina Ankara projesi; kumsalları, şelaleleri, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle öne çıkan Kanyon bölgesi ile su alanlarıyla iç içe bir yaşam sunuyor.

1+1’DEN DAHA FAZLASINI İSTEYENLER İÇİN 1.5+1 SEÇENEĞİ

1+1’den daha fazlasını isteyenlerin düşünülerek tasarlandı 1.5+1 daireler; 1+1+çalışma odası veya bebek odası, giysi odası, hobi odası, kütüphane, atölye, müzik, spor odası gibi birçok farklı amaç için düşünülmüş ekstra dairelerden meydana geliyor.

BÜYÜK KANYON VE ALPLERİN İLHAMIYLA ANKARA

Marina Ankara’da yer alacak olan konut sakinlerine ABD Büyük Kanyon, Kanada Toronto, İskoçya Edinburgh ya da İsviçre Alpleri gibi dünyanın en ünlü turizm merkezlerinde benzerleri bulunan Snowland, ExtremeLand, Skywalk gibi donatılar sunuluyor. Projenin hemen yanında yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile ayakları yerden kesiyor ve gökyüzünde benzersiz bir yürüme deneyimi yaşatıyor. Marina Ankara’da yer alanlar Snowland’e teleferikle inebiliyor ve bütün yıl boyunca yaz kış demeden kayak yapabilme olanağını yakalıyor.

Metrelerce yükseklikteki ip parkuruyla ekstrem spor meraklılarını cezbeden ExtremeLand, Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarının bulunduğu yer olarak karşımıza çıkıyor.

Marina Ankara’nın Eymir Gölü’ne bakan cephesinde ise Ankaralılara Eymir Gölü’nün yamacında yaşama ayrıcalığı sunacak.

Ayrıca İmrahor Vadisi’ndeki yaklaşık 4 kilometrelik parkurda bisiklet turları yapmak, koşu ve yürüyüşlerle sağlık bulmak Marina Ankara’da sunulan aktiviteler arasında yer alıyor.