Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marinera Çeşme'de fiyatlar belli oldu

Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat ortaklığının İzmir Çeşme'de hayata geçirdiği Marinera Çeşme projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 1 milyon 214 bin TL'den başlıyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Nuhoğlu İnşaat, Ege'nin incisi Çeşme'de konumlandırıcağı yeni projesi Marinera Çeşme için kolları sıvadı. Gülsa İnşaat ortaklığında yükselecek olan yeni projede satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, 21 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen lansmanla basın mensuplarına tanıtılmıştı.

Toplam 74 dairenin yer aldığı projede; alanları 53 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. Yüzde 25 peşinatla vade farksız 24 ay vade imkanından yararlanılabilen Marinera Çeşme projesinde 1+1 daireler 1 milyon 214 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 865 bin TL'den, 3+1 daireler ise 2 milyon 148 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Çeşme Marina'ya yakınlığıyla dikkat çeken Marinera Çeşme projesi Çeşme'nin en ünlü koylarından Ayasaranda Koyu'nda konumlandırılıyor. Büyük bir kısmı deniz manzarasına sahip olan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.marineracesme.com.tr adresinden ya da 444 4 616 numaralı telefondan erişilebiliyor.