Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Maritza Beykoz Vadi Evleri metrekare birim fiyatı 9 bin TL!

Maritza İnşaat güvencesiyle Beykoz’da yükselen Maritza Beykoz Vadi Evleri’nde metrekare birim fiyatı 9 bin TL’den başlıyor.

Anadolu yakasının incisi Çubuklu Vadisi’nde deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen ‘Maritza Beykoz Vadi Evleri’ 2019’un üçüncü çeyreğinde satışa çıkacak. Metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlayan projede 5 tip konut seçeneği bulunuyor. Maritza Beykoz Vadi Evleri toplam 45 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

Maritza Beykoz Vadi Evleri projesinde; 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 konut tiplerine sahip, büyüklükleri ise 120 metrekare ile 552 metrekare arasında değişen lüks konutlar yer alıyor. Projede 26 bin metrekarelik alan peyzaj alanı olarak ayrıldı.

2019’da teslim edilecek

Maritza Beykoz Vadi Evleri projesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, her türlü aktivitenin yapılabileceği cep sineması, fitness salonu, pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, tartar pist yürüyüş parkuru, çocuklarımız için emniyet ve konforu en üst derecede planlanmakta olan bir oyun parkı, organik tarıma uygun hobi bahçesi gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. 2017’nin üçüncü çeyreğinde başlanacak proje 2019 yılında teslim edilecek.