Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Maritza Beykoz Vadi Evleri’nde metrekare fiyatları 9 bin TL!

Maritza İnşaat imzasıyla Beykoz’da inşa edilen Maritza Beykoz Vadi Evleri’nde metrekare birim fiyatları 9 bin TL’den başlıyor.

Anadolu yakasının Beykoz lokasyonunda yükselen Maritza Beykoz Vadi Evleri, Maritza İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlayan projede 5 tip konut seçeneği bulunuyor. Çubuklu Vadisi'nde deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Maritza Beykoz Vadi Evleri 2019’un üçüncü çeyreğinde satışa çıkacak.

Proje kapsamında daireler 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 konut tipi olarak dizayn edildi. Dairelerin büyüklükleri ise 120 metrekare ile 552 metrekare arasında değişiyor. Projede 26 bin metrekarelik alan ise peyzaj alanı olarak ayrıldı.

Maritza Beykoz Vadi Evleri açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, oyun parkı, organik tarıma uygun hobi bahçesi, fitness salonu, pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, misafirler için açık otopark ve her dairenin büyüklüğüne göre 2 ila 3 araç kapasiteli kapalı otopark alanı yer alıyor. 2017 yılının üçüncü çeyreğinde başlanacak olan proje 2019 yılında teslim edilecek.