Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marka Şehirler Zirvesi 11 Mayıs’ta yapılacak

Babacan Holding’in ana sponsor olduğu Marka Şehirler Zirvesi, 11 Mayıs’ta Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenecek.

Babacan Holding, bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan kamu ve özel sektörün üst düzey yöneticilerini bir araya getirecek Marka Şehirler Zirvesi 2017’nin ana sponsoru oldu. Zirveye ayrıca konuşmacı olarak katılacak Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ‘Büyüyen Ekonominin ve Nüfusun Şehirleşmeye Kazandıracağı Vizyon’u anlatacak.

Babacan Holding, 11 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek olan Marka Şehirler Zirvesi’nin ana sponsoru oldu. Zirvede özel ve kamu sektörünün temsilcileri bir araya gelecek.

‘Marka Şehirler Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılacak olan Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, ‘Büyüyen Ekonominin ve Nüfusun Şehirleşmeye Kazandıracağı Vizyon’u anlatacak.

Zirve ilgili açıklama yapan Babacan, “Günümüzde markalaşma artık her sektör için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Hatta sadece ürünlerin satılması için farklılaşmak veya rakiplerden sıyrılıp bir adım öne çıkmak için markalaşma yoluna gidilmiyor. Ülkeler, şehirler de markalaşmak için birbirleriyle yarışır durumda. Ülkemiz yüzyıllardır jeopolitik konumu itibariyle dünyanın en dikkat çeken ülkeleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin markalaşması için özel ve kamu sektöründeki bütün temsilcilere büyük görevler düşüyor. Bu önemli zirveye sponsor olmak ve burada sizlerle birlikte olmak bizim için mutluluk verici. Ülkemizin markalaşması için sektörümüz adına çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz” diye konuştu.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenecek olan ‘Marka Şehirler Zirvesi’ geçen yıl 120 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Marka Şehirler Zirvesi 2017’ye kamu ve özel sektör temsilcilerinden bu yıl ise yaklaşık 200 firmanın katılımı bekleniyor.