Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Markalı konut projelerinin sağladığı avantajlar nelerdir?

Konut satın almak isteyen vatandaşların öncelikli tercihleri markalı konut projeleri olmaya başladı. Peki, markalı konut projelerinden daire almanın avantajı nedir?

Markalı konut projeleri artık sadece lüks ve üst segmentin tercihi değil orta gelirli sınıfında tercihi haline geldi. Çünkü özellikle aileler için sosyal bir yaşam alanı sunan markalı konut projeleri ailelerin hayatlarını kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirebilecek birçok imkân sunuluyor.
Markalı konut projeleri orta gelirli ailelerin de ilk tercihleri arasında yerini almaya başladı. Özellikle çocuklu aileler tarafından sıkça tercih edilen markalı konut projelerinin genelinde; çocuk oyun alanları, çocuk dostu özellikler ve kreş gibi hizmetler bulunuyor.

Site içinde yer alan markalı konut projeleri diğer dairelere göre, sunduğu farklı avantajlar ile dikkat çekiyor. En çok tercih edilen site içi dairelerde site güvenliği profesyonel bir şekilde sağlanıyor. Bu özellik de öncelikli olarak büyük şehirlerde yaşayan ailelerin ilk tercihleri arasında yer almasını sağlıyor.

Standart ölçülerde düzenli yaşam alanları sunulan markalı konut projelerinde sağlanan sosyal olanaklar bir barınma alanından çok daha fazlasını alıcıya adeta yepyeni bir sosyal yaşam alanı sunuyor. Kişilere özel yaşam alanları sunan projelerde çocuk parkları, kreşler, çocuk oyun alanları yer alıyor. Bu da çocuklu ailelerin markalı konut projelerini daha çok tercih etmesini sağlıyor. Lüks sitelerde yer alan tenis kortları, basketbol sahaları, futbol sahaları yer alıyor. Otopark sorununu ortadan kaldırılmasını da sağlayan markalı konut projeleri konut alıcısını park sorunun da kurtarıyor.

Ulaşımın merkezinde yer alan birçok proje konut alıcısına kolay erişilebilirlik sağlıyor. Düzenli ve sakin yaşam alanları ile hem yatırımcıyı hem de oturumcuyu cezbetmeyi başaran markalı konut projeleri bulunduğu konuma ve sağladığı imkanlara göre değişik fiyatlarda alıcıya sunuluyor. Markalı konut projeleri ile vatandaşlar sadece bir barınma alanına değil sosyal bir yaşam alanına sahip olmayı amaçlıyor.