Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marmara Konakları satış fiyatı 476 bin TL’den başlıyor

"Beylikdüzü'nün yeni yaşam merkezi" sloganıyla konumlandırılan Marmara Konakları, kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.

Beylikdüzü-Kavaklı Mahallesi’nde 124 konutluk bir proj olan Marmara Konakları, 2+1'den 8+1'e kadar farklı daire seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. 4 katlı 6 bloktan meydana gelen proje, yüzde 10 indirim ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.

Cephe ya da kat farkına göre fiyat farkının bulunmadığı Marmara Konakları’nda daire fiyatları metrekare üzerinden hesaplanıyor. Konutların metrekare fiyatları ise 4 bin TL olarak belirlendi. Dolayısıyla 119 metrekareli 2+1 dairelerin fiyatları 476 bin TL'den başlıyor.

Marmara Konakları’nda Türk hamamı, kapalı spor salonu, yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları yer alıyor.

Toplamda 8 bin metrekare alan üzerinde yükselen bu proje, Marmara Park AVM'ye 5 dakika, metrobüse 5 dakika, West İstanbul Marina'ya 3 dakika, Pelican MAll AVM'ye 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

"Beylikdüzü'nün yeni yaşam merkezi" sloganıyla tasarlanan Marmara Konakları projesinde sosyal donatılar kadın ve erkekler için ayrı olarak hazırlandı.