Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marmara Konakları'nda sona yaklaşıldı

Marmara Yapı tarafından Beylikdüzü'nde konumlandırılan Marmara Konakları projesinin birinci etabında sona yaklaşıldı.

Marmara Yapı A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı, Marmara Yapı’nın kurulduğu günden bugüne kadar geçen 25 yıllık periyotta yurt içi ve yurt dışında 100’e yakın projeyle 5 bini aşkın konut, ofis ve işyeri ürettiği söyledi.

Gerçekleşen basın toplantısında konuşan Marmara Yapı A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı Marmara Konakları projesinin 1. etabında da sona geldiğini söyledi. Marmara Konakları hakkında bilgi veren Vehbi Orakçı sözlerini şu şekilde sürdürdü. “Marmara Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Marmara Konakları projesi Beylikdüzü Kavaklı'da 12 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 6 bloktan oluşan projede 202 konut ve 12 dükkan yer alıyor. Projede büyüklükleri 102 metrekare ile 323 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2, 6+1, 6+2 ve 8+1 olmak üzere normal ve dubleksler daire tipleri yer alıyor. Ayrıca projede bulunan müstakil girişli bahçe villaları dikkat çekiyor.” Dedi.

Marmara Konakları'nda Ödeme Seçenekleri

Marmara Konakları projesinde yüzde 30 peşinatla firma bünyesinde 20 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Marmara Konakları'nda Satışlar Devam Ediyor

Marmara Yapı A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Çakır da İstanbul'un en fazla değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Marmara Konakları’nın müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daire ve dublekslerden oluştuğunu söyledi.

Oğuz Çakır sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Beylikdüzü'nün yeni yaşam merkezi" sloganıyla yükselen Marmara Konakları projesinde zengin sosyal alanlar göz dolduruyor. Marmara Konakları, otoyol ve çevreyoluna 5 dakika, Beylikdüzü sahiline 5 dakika, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 6 dakika, hastaneye 5 dakika, metrobüse 5 dakika, İstanbul Üniversitesi'ne 10 dakika, West İstanbul Marina'ya 3 dakika, Aqua Florya AVM ve Atatürk Havaalanı'na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.” dedi