Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marmara Loft Kartal’da Ramazan’a özel indirim

Görgülü İnşaat tarafından İstanbul’un Kartal’da konumlandırılan Marmara Loft Kartal projesinde Ramazan’a özel 11 dairede yüzde 22 indirim uygulanıyor.

İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da kurulan Marmara Loft projesinde daire fiyatları Ramazan’a özel 344 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede ayrıca şirket bünyesinde 60 ay yüzde sıfır faizle ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Görgülü İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da inşa edilen Marmara Loft projesinde Ramazan ayına özel yüzde 22 indirim avantajı sunuluyor. 19 katlı iki bloktan meydana gelen projede toplam 152 daire yer alıyor. Marmara Loft’ta 2+1 dairelerin tamamı orman manzaralı, 3+1 dairelerin tamamı ise Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına sahip.

Marmara Loft’ta açık yüzme havuzu, havuz cafe, sauna, cep sinema salonu, fitness salonu, koşu ve yürüyüş parkuru, mini basket sahası, 7/24 güvenlik hizmeti gibi olanaklar bir arada bulunuyor.

Marmara Loft projesi Maltepe Park AVM ve IKEA'ya 2,8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Viaport AVM'ye 7 kilometre, Kartal sahiline 3 kilometre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2,8 kilometre, metro durağına ise sadece 1,3 kilometre mesafede yükseliyor.