Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marmara Loft'ta 2018 teslimli dairelerde alıcıya birçok ödeme avantajı sunuluyor

Görgülü İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının cazibe merkezlerinden Kartal’da yaşama kazandırılan Marmara Loft projesinde teslimler Ekim 2018’de!

Gayrimenkul sektörünün güven vaat eden isimlerinden Marmara Loft konut projesi aile konseptiyle ön plana çıkıyor. Yakın zamanda teslimlerinin yapılacağı projede yer alan konutların fiyatları ise, yüzde 10 indirimle 399 bin TL’den start alıyor.

Şirket bünyesinden sağlanan finansman ile bankasız ve faizsiz 60 aya varan vade seçenekleri ile kişiye özel ödeme alternatifleri geliştirilen projede konut sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Akıllı ev sistemleri ile donatılan ve yüzde 80’lik bölümü yeşil alanlara ayrılan Marmara Loft projesinde aile yaşamının standartlarına uygun biçimde konut seçenekleri yer alıyor. 5 dönüm üzerinde yükselen konut projesinde toplam 152 adet daireye yer veriliyor. Hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi gören projede ayrıcalıklı fırsatlarla sizler de konut satın alma hayallerinizi ertelemeyin!

Her biri19 katlı 2 blok şeklinde yükselen Marmara Loft projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, koşu alanları, yürüyüş parkurları, cep sineması, hobi atölyeleri, çocuk oyun alanları, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, aktivite alanları, 7/24 güvenlik sistemleri, kameralı güvenlik gibi birçok hizmet yer alıyor.

Yüzde 10 indirim ve 60 ay 0 faizle ödeme seçenekleri sunulan projede kira gelirlerinin ise en az bin 750 TL'den başlaması bekleniyor.

MARMARA LOFT FİYAT LİSTESİ

  • 2+1 435.000 TL’den başlayan fiyatlarla

  • 3+1 560.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Görgülü İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Marmara Loft aile yaşantısına uygun standartlarda tasarlandı. Projede sunulan cazip ödeme koşulları ve uygun fiyatlar sayesinde hem oturumcunun hem de yatırımcının gözdesi haline gelen projede anahtar teslimleri ise Ekim 2018 tarihinde yapılacak.

2+1 ve 3+1 tipinde konutlardan oluşan projede toplam 152 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 95 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.