Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marmarada Evleri için geri sayım başladı

Satıroğlu İnşaat tarafından Anadolu yakasının gelişmeye devam eden bölgelerinden Maltepe'de konumlandırılan Marmarada Evleri satışa çıkmak için gün sayıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Maltepe'de 11 bin 50 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak olan Marmarada Evleri projesi için hazırlıklar başladı. Yedi bloktan meydana gelen projede; dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme planları henüz açıklanmadı.

Toplam inşaat alanı 40 bin 20 metrekare olan Marmarada Evleri projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlayacağı tahmin ediliyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Marmarada Evleri'nde 246 adet konut yer alıyor. Kadıköy'e 15 kilometre, Ataşehir'e ise 10 kilometre mesafede konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, basketbol sahası ve güneşlenme terası yer alıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.satirogluinsaat.com/devam-eden-proje/marmarada-evleri adresinden ya da 444 7184 numaralı telefondan erişilebiliyor.