Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Marvista Premium’da teslimler Şubat 2018’de

Mersin Mezitli’de hayata geçirilen Marvista Premium projesinde daire fiyatları 1 milyon 150 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimler ise Şubat 2018’de.

Akdeniz Tütün İnşaat kalitesiyle Mersin Mezitli’de konumlandırılan Marvista Premium konut projesinde fiyatlar 1 milyon 150 bin TL’den başlayarak 2 milyon TL’ye kadar çıkıyor.

Konut tipi ve büyüklüğü

Benzersiz Akdeniz manzarasıyla görenleri hayran bırakan projenin teslim tarihi olarak da 2018 yılının Şubat ayı belirlendi. 8 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 5+1 tipinde konut seçenekleri yer alıyor. Konut büyüklükleri ise 300 metrekare olarak tasarlandı.

Ödeme koşulları

30 katlı tek bloktan proje banka kredisine uygun durumda. Projeden daire satın almak isteyenler yüzde 50 peşinat ödedikten sonra geri kalan yüzde 50’lik kısım konut kredisi kullanabiliyor.

Sosyal imkanlar

Modern mimarisi ve denize hakim konumuyla Mezitli’nin çehresine yenilik katan Marvista Premium konut projesi alıcılarına sunduğu sosyal olanaklarla da benzerlerinden farklılık gösterdiğini kanıtlıyor.

Lüks konut projesinin sosyal imkanları arasında otopark hizmetleri, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, fitness merkezi, kafe, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, kamelyalar geniş yürüyüş alanları ve güneşlenmek için özel oluşturulan güneşlenme terası bulunuyor.

Merkezi konum

Marina, Kız Kalesi ve Forum AVM’ye yakılığı ile de dikkat çeken projenin teslimlerinin Şubat 2018’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.