Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mavera Villaları’nda 2019 teslimli lüks konutlar 2,5 milyon TL’den başlıyor

İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen lokasyonlarından Beylikdüzü’nde yükselen Mavera Villaları’nda fiyatlar 2,5 milyon TL’den başlıyor.

730 metrekare büyüklüğünde 7+2 villa seçeneklerine yer verilen projede 2,5 milyon TL’den başlayan fiyatlarla 36 aya kadar vade farksız taksitle konut satın alma imkanı sunuluyor. Teslimlerin 2019 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen konut projesinde Topuzlar Yapı imzası bulunuyor.

DAİRE PLANLARI VE DAİRE SEÇENEKLERİ

9 bin metrekare alan üzerinde Beylikdüzü’nde Topuzlar Yapı tarafından hayata kazandırılan Mavera Villaları projesi ultra lüks özelliklerle donatılıyor. Toplam 20 adet 730 metrekare büyüklüğünde 7+2 daire seçeneğine yer verilen Mavera Villaları Beylikdüzü’nde konutların 450 metrekare kapalı alanı ve 350 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen büyüklüklerde bahçe alanı bulunuyor.

MAVERA VİLLALARI BEYLİKDÜZÜ FİYAT LİSTESİ

Fiyatların 2 milyon 500 bin TL’den başladığı Mavera Villaları Beylikdüzü konut projesinde fiyatlar 3 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor.

Projeden villa satın almak isteyenler yüzde 25 peşinatla alımlarını yapabiliyor. Geri kalan villa bedeli ise 36 ay vade farksız taksitle ödenebiliyor.

TESLİM TARİHİ

2018 yılının Nisan ayında inşaat çalışmaları startı verilen Mavera Villaları Beylikdüzü konut projesinde villa teslimlerinin ise 10 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Topuzlar Yapı kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde konumlandırılan Mavera Villaları Beylikdüzü projesinde yer alan villaların hepsinde 50 metrekare büyüklüğünde yüzme havuzu da yer alıyor.

MAVERA VİLLALARI BEYLİKDÜZÜ SOSYAL OLANAKLAR

Yüzde 80’lik bölümü tamamen yeşil alanlar için ayrılan Mavera Villaları Beylikdüzü projesinde yer verilen sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Spor alanları yer alıyor.