Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Mavera Villaları’nda 7+2 lüks konutlar 2 milyon 500 bin TL’den başlıyor

Topuzlar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Beylikdüzü’nde konumlandırılan Mavera Villaları’nda 7+2 konut seçenekleri yer alıyor.

Gayrimenkul sektörünün nitelikli firmalarından Topuzlar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Mavera Villaları konut projesinde toplam 20 adet lüks villa seçeneğine yer veriliyor.

MAVERA VİLLALARI DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

9 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Mavera Villaları projesinde anahtar teslimlerinin ise Mayıs 2019 tarihinde başlaması hedefleniyor. Projede yer alan lüks villaların tamamı 7+2 kat planında ve 730 metrekare büyüklüğünde dizayn ediliyor.

2018 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Toplam 20 adet lüks villa seçeneğine yer verilen projede villa fiyatları 2 milyon 500 bin TL ile 3 milyon TL arasında farklılık gösteriyor.

MAVERA VİLLALARI ÖDEME PLANLARI

Yüzde 25 peşinat ile konut satın alınabilen Mavera Villaları projesinde geri kalan konut bedeli ise 30 ile 36 ay arasında değişen taksit seçenekleriyle vade farksız şekilde tahsil edilebiliyor. Mavera Villaları Beylikdüzü projesinden konut satın almak isteyenlerin şartlarına özel ödeme planları da geliştirilebiliyor.

MAVERA VİLLALARI SOSYAL OLANAKLAR

Projede yer verilen her villanın kendine ait bahçe alanı bulunuyor. Villa teslimlerinin Mayıs 2019 tarihinde yapılması hedeflenen projede alıcıya çok zengin sosyal olanaklar sunuluyor:

  • Açık yüzme havuzu

  • Çocuk oyun alanları

  • Sauna

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Kamelya