Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mavi Mudanya'da fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor

Astaş Aries Yapı'nın Bursa'nın değerlenmeye devam eden bölgelerinden Mudanya'da hayata geçirdiği Mavi Mudanya projesinde daire fiyatları 450 bin TL'den başlıyor.

Denize olan yakınlığı ve yemyeşil bakir alanlarıyla Bursa'nın en değerli ilçelerinden Mudanya'da 8 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Mavi Mudanya projesinde daireleirn büyük bir kısmı sahiplerini buldu. Toplamda 90 dairenin yer aldığı proje 8 bloktan meydana geliyor.

Daire fiyatlarının 450 bin TL ile 1 milyon 50 bin TL arasında değiştiği Mavi Mudanya'da 2+1, 3+1, 4+1 daireler ile 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks konutlara yer veriliyor. Projede dairelerin büyüklükleri ise 115 metrekare ile 385 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Tamamlandığında dairelerin minimum bin 500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Mavi Mudanya projesinde teslimlerin Mart 2018'de başlayacağı tahmin ediliyor.

BUDO iskelesine 3 dakika, İDO iskelesine 3 dakika, Bursa'ya 15 dakika, İstanbul'a ise 75 dakika mesafede inşa edilen Mavi Mudanya'dan daire sahibi olmak isteyenler konut bedelinin yarısı peşin ödediklerinde, kalan tutar firma tarafından vadelendiriliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, kapalı otopark, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, basketbol ve voleybol sahası yer alıyor.