Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Maya Kemer Evleri'nde Haziran 2021 teslimli daireler 1 milyon 200 bin TL'den start veriyor

Maya Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası Eyüp'e bağlı Kemerburgaz mevkiinde yükselen Maya Kemer Evleri'nde fiyatlar 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının Eyüp ilçesine bağlı Kemerburgaz mevkiinde sektöre kazandırılan Maya Kemer Evleri projesinde toplam 210 adet konuta yer veriliyor. 40 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Maya Gayrimenkul Maya Kemer Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 85 metrekareden başlayıp 330 metrekareye kadar yükseliyor.

GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Fiyatların 1 milyon 200 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede en yüksek bedelli konut fiyatı ise 5 milyon 500 bin TL olarak belirlendi. 1+1'den 5+1'e kadar kat planlarında değişen dairelere yer verilen projede toplam 210 adet konut yer alıyor.

Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 85 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Maya Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Eyüp ilçesine bağlı Kemerburgaz mevkiinde yaşama kazandırılan Maya Kemer Evleri projesinde daire teslimleri ise Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

ÖDEME PLANLARI

Maya Kemer Evleri projesinden sadece yüzde 30 peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise yıllık yüzde 15 vade farkı ile firma bünyesinden sağlanan finansman ile 36 ay taksitlendirme imkanı sunuluyor.

MAYA KEMER EVLERİ SOSYAL OLANAKLAR

Maya Kemer Evleri konut projesinde sunulan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Açık yüzme havuzu

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Otopark yer alıyor.