Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Maynova My Bulvar’daki tüm konutlar 3+1 olarak tasarlandı

Bursa Nilüfer’de hayata geçirilen Maynova My Bulvar’da fiyatlar 290 bin TL’den başlıyor. Tüm konutların 3+1 olarak tasarlandığı projede teslimler Kasım 2020’de yapılacak.

Maynova İnşaat tarafından hayata geçirilen Maynova My Bulvar projesi, Bursa Nilüfer’de yaşama kazandırılıyor. Fiyatların 290 bin TL’den başladığı Maynova My Bulvar’da tüm seçenekler 3+1 olarak tasarlandı.

53 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Maynova My Bulvar; 4 bin 87 metrekare üzerind tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı 53 adet konuttan meydana geliyor. Projede 3+1 çatı dubleks daireler ve 8 adet ticari ünite de yer alıyor. Maynova My Bulvar’da yer alan konutlar brüt 150 metrekare, net 120 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

MAYNOVA MY BULVAR FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Maynova My Bulvar’daki konutlar 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, konutların özelliğine göre 370 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Maynova My Bulvar’da yer almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Konutların yeni sahiplerine Kasım 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

HER KATTA 2 DAİRE YER ALIYOR

4 bloktan meydana gelen Maynova My Bulvar’ın her katında 2 daireye yer veriliyor. Maynova My Bulvar’da salon ve mutfak kısmı caddeye, yatak odaları ise site içerisine bakıyor.

Yaşamın Kasım 2020’de başlayacağı Maynova My Bulvar’da sunulan olanaklar şöyle:

  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Yürüyüş alanları
  • Açık/Kapalı otopark