Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Medi Garden 4'te 2019 teslimli 1+1'ler 126 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Mim Proje tarafından Çanakkale’nin Kepez ilçesinde yaşama kazandırılan Medi Garden 4 projesinde Şubat 2019 teslimli daireler 126 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gelişime açık yapısı, benzersiz doğası ve İstanbul’a yakın konumuyla dikkat çeken Çanakkale’nin Kepez mevkiinde sektöre kazandırılan Medi Garden 4 projesine yer alan dairelerin tamam ı1+1 daire planında tasarlandı. Projedeki dairelerin fiyatları ise 126 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Mim Proje kalitesi ve ayrıcalığıyla Çanakkale Kepez’de sektöre kazandırılan Medi Garden 4 projesinde toplam 3 blok ve bloklara yayılmış toplam 170 adet konut yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin büyüklükleri ise 50 metrekareden başlayıp 55 metrekareye kadar yükseliyor.
3 blokta 170 konut ve 50 metrekare ile 55 metrekare arasında değişen büyüklüklerde toplam 170 adet 1+1 daireye yer verilen Medi Garden 4 Çanakkale konut projesinden daire satın almak isteyenlerin yüzde 20 peşinat ödemeleri yeterli oluyor. Geri kalan konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak ödenebiliyor.

Cazip ödeme koşulları ve uygun daire fiyatları ile dikkat çeken projede konutlar 126 bin TL ile 139 bin TL arasında değişen fiyatlardan alıcının beğenisine sunuluyor.

3 bloktan oluşan Medi Garden 4 Çanakkale projesi toplamda 170 konuttan meydana geliyor. Medi Garden 4 projesinde konutların tamamı 1+1 dairelerden oluşuyor. Projede daire büyüklükleri ise 50 ile 55 metrekare arasında değişiyor.

Anahtarların Şubat 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanan Medi Garden 4 projesi Çanakkale şehir merkezine 7 kilometre ve Kepez ilçesinin merkezine 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Türkiye’nin kaliteli öğrenim kurumlarından Çanakkale Üniversitesi’ne ise 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Modern ve estetik mimarisiyle beğeni toplamayı başaran Medi Garden 4 projesinin sosyal imkanları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları
• Su bankları
• Oturma alanları