Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mega projeler Kağıthane'nin değerini artıyor

Artan ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla markalı konut projelerinin İstanbul'daki ilk adreslerinden biri haline gelen Kağıthane, konut yatırımcısından büyük ilgi görüyor.

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri olan Kağıthane'de konut ve ofis ihtiyacı günden güne artıyor. Ayazağa, Levent ve Maslak gibi iş yaşamının kalbinin attığı ilçelere yakınlığıyla göze çarpan Kağıthane, 3.Köprü ve Büyük İstanbul Tüneli'ne olan yakınlığıyla gelecekte daha da değerlenmesi öngörülen bölgelerin başında geliyor.

Konutlar kendini 18 yılda amorti ediyor

Marka değeri bulunan konut üreticilerinin bölgeye girmesiyle kentsel dönüşümde de önemli adımlar atılan Kağıthane'de ortalama kira fiyatları bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiyor. Satılık konutların fiyatları ise 120 bin TL'den başlayarak 3 milyon 500 bin TL'ye kadar çıkıyor. Bölgede amortisman süresi 18 yıl olarak açıklanıyor.

Markalı konutlarda satışlar sürüyor

Kağıthane'ye yatırım yapmak isteyenlerin bölgedeki ilk tercihi olan markalı konutlarda inşaatlar devam ediyor. Bölgede Tahincioğlu'nun Nidapark Seyrantepe projesinde, Eroğlu Gayrimenkul'ün Skyland İstanbul projesinde, DKY İnşaat'ın Dky On projesinde, Ünal İnşaat ve Özler İnşaat ortaklığının İstanbul İnn Levent projesinde, Nurol GYO'nun Nurol Life projesinde satışlar devam ediyor.

Ön talep toplama çalışmalarına başlandı

Kağıthane bölgesindeki yatırımlarına İVA Suites Kağıthane isimli butik projeyle başlayan İVA Yapı, projenin satışlarını 3 gün gibi kısa bir sürede tamamladı. Aynı lokasyonda proje geliştirme çalışmalarına başlayan şirket, bu kez daha kapsamlı bir proje için yıkım çalışmalarına start verdi.

İVA Yapı, 3 bloktan oluşması planlanan projede ilk blok için ön talep kabul etmeye başladı. İVA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnce; ağırlıklı olarak 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşacak proje ile merkezi lokasyonlarda eski yapılar ile karşılanmaya çalışılan konut ihtiyacını, yeni yapılmış, modern konutlar ile değiştirmeyi hedeflediklerini belirtti.