Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Megapol Çarşı Kule'de konutlar metrekaresi 2 bin 350 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor

Megapol Group tarafından İzmir Konak'ta hayata geçirilen Megapol Çarşı Kule'de konut ve ofislerin satışları tüm hızıyla devam ediyor.

İzmir'de Mavi Kule, Heris Tower, Sunucu&Martı Plaza, Kordon Kule ve Megapol Tower projelerini hayata geçiren Megapol Group'un son projesi Megapol Çarşı Kule'de konutlara ve ticari birimlere yer veriliyor. Konak'ta yükselen proje 5 bin 477 metrekare arsa üzerine kuruluyor.

Tek bloktan meydana gelen projede 49 daire, 99 ofis ve 6 dükkan yer alıyor. Projede ofisler 85 ila 255 metrekare, konutlar 101 ila 234 metrekare, rezidanslar ise 529 ile 767 metrekare büyüklüğe sahip. Projeye yatırım yapmak isteyenlere kişisel ödeme planlarının sunulduğu Megapol Çarşı Kule'de konutların metrekare birim fiyatları 2 bin 350 dolar ile 2 bin 700 dolar arasında, ofislerin metrekare birim fiyatları ise bin 850 dolar ile 2 bin 200 dolar arasında değişiyor.

Lokasyonu sebebiyle satışa çıktığı günden bu yana yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği proje otobüs durakları, Hilal ve Halkapınar'da bulunan İZBAN ve metro istasyonlarına yürüme mesafesindeki konumu ve yeni yapılacak olan İzmir İstanbul çevre yolu ve hızlı tren hattına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Megapol Çarşı Kule projesi Alsancak ve Liman'a 5 dakika, Konak'a 10 dakika, Karşıyaka'ya ise 15 dakika mesafede bulunuyor.