Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Megastar Tarkan yatırımını Vadistanbul'a yaptı

Türkiye'nin en ünlü şarkıcılarından biri olan Tarkan da Vadistanbullu oldu. Tarkan, Vadistanbul'un Bulvar etabından ofis katı satın aldı.

Ofis, alışveriş caddesi ve otelden oluşan Vadistanbul'un Bulvar etabının sakinleri arasına Türkiye'nin mega starı Tarkan da katıldı. Tarkan, Vadistanbul Bulvar'da yer alan ofis katlarından birini satın aldı.

Yatırımcının ilk adresi oldu

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesi yüksek prim getirisi sebebiyle yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Dünya markalarını bir araya getiren Vadistanbul'un Bulvar etabında 100 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin metrekare alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor. Türkiye'nin yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olan Vadistanbul'da ofis, AVM, otel ve cadde mağazalarının yanı sıra 2 bin 500 adet konut yer alıyor.

Türkiye'nin ilk özel Havaray'ına ev sahipliği yapıyor

Vadistanbul projesi Türkiye'nin ilk Havaray'ını da içinde bulunduruyor. Kendi içinde bir şehir haline gelecek olan Vadistanbul'un içinde özel olarak inşa edilecek Havaray ile ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor.

İstanbul'un üç çevre yolunun kesiştiği noktada yer alan Vadistanbul projesi Türkiye'nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile A.B.D.'nın dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlandı.