Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mehmet Babacan: Kampanya sektörü diri tutacak

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’nın sektördeki canlılığı diri tutacağını ifade eden Mehmet Babacan; “Bu durumun diğer sektörlere de örnek teşkil edeceğini düşünüyoru

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un detayları açıklamasıyla resmen başladı. Kampanya, 100 bin bağımsız bölüm ve 33 projeyi kapsıyor. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm Anadolu’da yararlanılabilecek kampanya ile konutların satış fiyatında yüzde 10 indirim ve 0.98 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası” hakkında konuşan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Bu kampanya ile sektördeki canlılığı diri tutarken ekonomimize sağladığımız katma değerde ciddi bir artış yakalayabileceğiz” dedi.

“DİĞER SEKTÖRLERE ÖRNEK TEŞKİL ETMESİNİ UMUYORUZ”

Ekim 2018’e kadar sürecek olan Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası ile en yüksek satış rakamlarına ulaşılacağına inandıklarını belirten Babacan, “Kampanyanın ekonomimiz açısından kilit önemde bulunan diğer sektörlere de örnek teşkil edeceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

BABACAN HOLDİNG 2 PROJEYLE KAMPANYAYA DESTEK VERİYOR

Babacan Holding, 2 projeyle Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’na destek veriyor. Projelere yönelik talepte ciddi bir artış yaşadıklarını kaydeden Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Yeni kampanyaya yine Babacan Port Royal ve Babacan Premium’da yer alan toplam 100 adet konut ile katılıyoruz. Kampanya süresince satışlarda en yüksek seviyeye ulaşabilmeyi hedefliyoruz” dedi.