Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Merakla beklenen Büyük İstanbul Tüneli İstanbul Kongre Merkezi’nde tanıtılacak

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli, Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda tanıtılacak. Fuar 3-6 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 3-6 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde tanıtılacak.
3 Ekim ile 6 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller

İhtisas Fuarı’nda uzun süredir detayları merakla beklenen 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli kapsamlı olarak tanıtılacak.

Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı himayesinde MCI Fuarcılık güvencesinde gerçekleştirilecek. MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, günde yaklaşık 6,5 milyon insanın kullanması beklenen karayolu ve demiryolu geçiş hizmetlerini tek bir bünyede sunan mega proje 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin kapsam ve büyüklük olarak dünyada bir ilk olacağını söyledi.

Mega projenin sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir merakla beklendiğini ifade eden MCI Fuarcılık Genel Müdürü Tümer, “Ülkeler pür dikkat mega projelerimizi izliyor. 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli şüphesiz en çok dikkati çeken projelerimizden biri. Bu nedenle Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapsamında AYGM’nin gerçekleştireceği sunum tüm sektör yetkilileri için oldukça önemli.

Katılımcılar, projenin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olacak. Bunun yanı sıra bu çok önemli fuarda müteahhitten, mühendise; malzeme, teçhizat üreticisinden, imalatçıya ve tedarikçiden, müşavire pek çok sektör yetkilisi ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile bir araya gelme fırsatı bulacak” dedi.