Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Merosa International Tower projesi görücüye çıktı

Merosa Şirketler Grubu tarafından İstanbul’un Ümraniye lokasyonunda hayata geçirilen Merosa International Tower projesi görücüye çıktı.

Türkiye’de yatırım yapmayı sürdüren Merosa Şirketler Grubu, Merosa International Tower projesini geçtiğimiz günlerde görücüye çıkardı.

105 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Merosa International Tower projesi, Merosa Şirketler Grubu güvencesiyle İstanbul’un Ümraniye bölgesinde yükseliyor. Merosa International Tower projesinde, projeye özel helikopter pisti yer alıyor.

Merosa International Tower adıyla hayata geçirilen bu proje toplam 225 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Ruhsat aşamasında olan Merosa International Tower projesi tek blok olarak dizayn ediliyor.

Proje 2020 yılında tamamlanacak

Merosa International Tower’da yüzme havuzu, spor alanları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. Ruhsat aşamasında olan Merosa International Tower projesi 2020 yılında tamamlanacak.

Toplam 51 kattan meydana gelen Merosa International Tower projesinde residence, ofis katı, toplantı salonları, misafir ağırlama bölümleri, fitness salonu, sosyal aktivite alanları, restaurantlar ve marka cafeler bir arada yer alıyor.