Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MESA Cadde Maltepe’de 449 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar start verdi

MESA, CABA ve Aslan yapı iş birliğinde sektöre kazandırılan MESA Cadde projesinde gerçekleştirilen lasnmanın ardından 449 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar başladı.

MESA, CABA ve Aslan yapı iş birliğinde sektöre kazandırılan MESA Cadde projesinde gerçekleştirilen lasnmanın ardından 449 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar start aldı.

1+1’den 4+1’e kadar geniş ve konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çeken proje İstanbul Anadolu Yakasının dikkat çeken lokasyonlarından Maltepe’nin Bağdat Caddesi üzerinde konumlanıyor. Toplam 253 adet daireye yer verilen projede konutların yanı sıra cadde mağazaları ve ticari birimler de bulunuyor. Maltepe Carrefour arsası üzerinde inşa edilen MESA Cadde Maltepe’de üç büyük firmanın yöneticilerinin katılımıyla 23 Şubat Cuma günü lansmanı gerçekleştirildi.

Basın mensuplarına, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılan projenin lansmanının ardından satışları da resmi olarak start aldı.
Fiyatların 449 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede 1+1’den 4+1’e konut seçenekleri bulunuyor. Banka kredisi ile daire sahibi olunabilen projede 253 daireye yer veriliyor. Projede büyüklükleri 76 metrekareden başlangıç gösterip 229 metrekareye kadar yükselen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. Projede ayrıca 5+1 konutlara da yer verildi.

Merkezi konumu, sosyal ayrıcalıkları ve geniş alanıyla hem oturumcudan hem yatırımcıdan tam not alan MESA Cadde Maltepe karma projede anahtar teslimlerinin ise Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının son dönemlerde dikkat çeken ilçelerinden Maltepe’de hayata kazandırılan proje bölgeye değer katmaya hazırlanıyor. Proje üç büyük firmanın ortaklığında 400 milyon TL yatırım değeriyle hayat geçirildi.

Yüksek prim vaat eden MESA Cadde Maltepe projesinde yer alan alışveriş caddeleri bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek. Bölgeye değer katmaya hazırlanan projenin yüzde 10’luk kısmı lansman öncesinde gerçekleştirilen ön satışlarda tamamlandı. Projenin tamamlandığında yatırımcısına en az yüzde 40-50 arasında prim kazandırması bekleniyor.