Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mesa Çubuklu 28 projesi için ön talep toplanıyor

Mesa Mesken tarafından Beykoz Çubuklu'da geliştirilecek olan Mesa Çubuklu 28 projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

"Mesa" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Mesa Mesken, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 2017 yılında Anadolu yakasında geliştirdiği projelerine ağırlık veren şirket, yeni projesi Mesa Çubuklu 28 için ön talep toplamaya başladı. Beykoz Çubuklu'da 164. Yıl Polis Hatıra Ormanı'nın yanı başında yükselecek olan Mesa Çubuklu 28 projesinde satışların Eylül ayında başlaması planlanıyor.

Deniz ve orman manzarasına bir arada sunmasıyla dikkat çeken Mesa Çubuklu 28 projesi 81 konuttan meydana geliyor. Toplam 6 bloktan oluşacak olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında Beykoz'a yeni bir yaşam tarzı kazandıracağı öngörülüyor.

Teslimlerine 2019'un son çeyreğinde başlanması beklenen Mesa Çubuklu 28 projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna https://www.mesa.com.tr/cubuklu-landing/ adresinden ya da 444 9 366 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.