Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mesa Gökada için ön talep toplama çalışmalarına başlandı

Mesa Mesken, Anadolu yakasındaki yatırımlarına devam ediyor. Şirketin Maltepe'de hayata geçireceği yeni projesi Mesa Gökada için ön talep toplama çalışmaları başladı.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına yüksek standartlarda yaşam imkanı sunan Mesa Mesken, Maltepe'de geliştireceği yeni projesi Mesa Gökada için kolları sıvadı. Şirket, ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan Mesa Gökada projesi için ön talep toplamaya başladı. Mesa Gökada projesi için www.mesa.com.tr web sitesi ve 444 9 366 numaralı telefon üzerinden ön talepte bulunanlar, konut seçiminden lansman avantajlarına kadar birçok ayrıcalıktan öncelikli olarak yararlanma fırsatını yakalayacak.

Mesa'nın Maltepe'deki ilk projesi olarak yükselecek olan Mesa Gökada'da toplam 273 konuta yer verilecek. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile dikkat çeken projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar bulunacak. 3 blok halinde inşa edilecek olan projenin sosyal donatı alanları arasında ise ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness merkezi yer alacak. İstanbul’un Anadolu yakasında E-5 ve TEM’e kolay erişimi ile Mesa Gökada projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlayacak.