Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MESA "konutta yüzde 20 indirim" kampanyasına 4 projeyle katıldı

Kaliteli yaşam alanları üreten Mesa Mesken ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına 4 proje ile dahil olduğunu açıkladı.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden Mesa Mesken de ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına katıldığını açıkladı. Toplam 4 projesi ile kampanyaya dahil olan Mesa Mesken belirlediği projelerinde yüzde 20 indirim avantajına ek olarak yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile taksitlendirme imkanı sunuyor.

Türkiye’nin 3 büyük çatı kuruluşu ve gayrimenkul sektörüne yön veren ismi Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ortaklığında hayata geçirilen “konutta yüzde 20 indirim kampanyası”na Mesa Mesken de 7 projesi ile dahil olduğunu açıkladı.

15 Mayıs 2018 tarihinde startı verilen kampanya 15 Haziran 2018 tarihine kadar sürecek. Bir ay süre ile geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 0,98 kredi faiz oranı ve yüzde 20 indirim imkanı ile yüzde 5 peşinat ödeyerek konut satın alma imkanı sağlanıyor.

Ürettiği kaliteli ve güvenli yaşam alanları ile Türk inşaat sektöründe isminden sık sık bahsettiren Mesa Mesken de GYODER, KONUTDER ve İNDER ortaklığında hayata geçirilen “konutta yüzde 20 indirim” kampanyasına Mesa Orman, Çubuklu 28, Mesa Koz, Mesa Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve Mesa Gökada projeler ile dahil oldu.

Bu 4 projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 0,98 kredi faiz oranı ve yüzde 5 peşinat ile daire satın alma avantajları da ekleniyor. Kampanyadan yararlanmak için belirlenen son tarih ise 15 Haziran 2018!