Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mesa Koz'da fiyatlar güncellendi

Mesa Mesken tarafından Kozyatağı'nda yükselen Mesa Koz projesinde daire fiyatları 805 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Temmuz 2019'da başlanması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Kadıköy Kozyatağı'nda 8 bin 279 metrekarelik arazi inşa edilen Mesa Koz projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Bağdat Caddesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çeken Mesa Koz projesi tek blokta toplam 280 konuttan meydana geliyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede; alanları 65 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer alacağı Mesa Koz'da 1+1 daireler 805 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 305 bin TL'den, 3+1 daireler ise 2 milyon 376 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Kadıköy- Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı'na yürüme mesafesinde konumlandırılan Mesa Koz projesinden peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 oranında indirim yapılıyor.Vadeli ödemeyle projeden konut satın alacak yatırımcılar ise 36 ay vade farksız taksit imkanından yararlanabiliyor.

AVM, hastane, eğitim kurumları gibi yerlere de yakın konumda bulunan Mesa Koz; sahilyolu, minibüs yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, Kuzey Marmara Yolu ve Boğaz köprülerinin her üçüne birden doğrudan bağlanma imkanı sağlayan noktada yer alıyor.