Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

MESA Kozyatağı görücüye çıkmaya hazırlanıyor

MESA'nın yeni projesi MESA Kozyatağı için çalışmalara başlandı. Projenin önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan lansmanın ardından satışa çıkması bekleniyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarında ürettiği projelerle yatırımcısına yüksek oranda prim fırsatı sunan MESA, yeni projesi için çalışmalara başladı. Yeni yatırımı için Kozyatağı bölgesini seçen MESA, projeyi 27 Nisan Perşembe günü düzenleyeceği basın toplantısıyla görücüye çıkaracak. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilecek olan projede, yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunulacak.

Orta segmente hitap edecek

Detaylarıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmayan MESA Kozyatağı projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer verileceği tahmin ediliyor. Özellikle orta segmente hitap edecek olan MESA Kozyatağı projesinde satışların, düzenlenecek olan basın toplantısından sonra başlayacağı öngörülüyor.

2017'de en az 6 projeye başlanacak

MESA Kozyatağı projesinin sinyallerini geçtiğimiz günlerde veren MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu; sektörün son durumunu ve 2017'den beklentilerini açıkladığı toplantıda, proje için çalışmalara çok yakında başlayacaklarını belirtti. 2017'de en az 6 projeye start vereceklerini belirten Boysanoğlu, bu yıl 3,5 milyar TL'lik yatırım yapacaklarını sözlerine ekledi. Projelerde toplam 4 bin konuta yer verileceğini açıklayan Erhan Boysanoğlu, "2017 yılı içinde mevcut ve yeni projelerimizde yaklaşık 2 bin 500 adetlik bir konut satışına ve 1.7 milyar TL’lik bir ciroya ulaşmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.mesa.com.tr adresinden ya da 444 9 366 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.